Jubiler Biżuteria

O nas

Mój sklep działa w Gdyni już od blisko piętnastu lat.

z2Gdy go zakładałem mogłem pochwalić się kursami złotniczymi i dyplomem poświadczającym ukończenie studiów z zakresu wzornictwa przemysłowego, gdy jednak dziś myślę o tamtym okresie, sam z niedowierzaniem kręcę głową. Brakowało mi wszystkiego poza zapałem, choć muszę przyznać, że tego ostatniego miałem na tyle dużo, że z powodzeniem mógłbym nim obdzielić przynajmniej kilku innych jubilerów.

Nie wszystkie lata mojej działalności były usłane różami, z natury optymistycznie nastawiony nigdy się tym jednak przesadnie nie przejmowałem. Wiedziałem, czego chcę i konsekwentnie dążyłem do tego, aby sprostać celom, które sam sobie wyznaczyłem. I nie bez dumy muszę przyznać, że udało mi się to. Dziś mogę pochwalić się sklepem, który sprawnie prosperuje mimo zmieniających się warunków rynkowych. Mam spore grono klientów, którzy nie ukrywają, że lubią do mnie wracać, dzielnie walczę jednak również o nowych.

Moje atuty:

  1. Mogę zaoferować bardzo bogaty wybór biżuterii.
  2. Od pierwszych dni funkcjonowania mojej firmy dbam o to, aby była to biżuteria pochodząca z kolekcji najlepszych producentów tak, aby jej niska jakość nie zrażała do mnie klientów.
  3. Jestem nie tylko poszukiwaczem, ale i twórcą, mogę więc zaproponować rozwiązania tworzone po to, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagającym klientom.
  4. Każdego nabywcę traktuję indywidualnie i staram się poświęcić tyle czasu, ile potrzebuje, aby miał pewność, że znalazł biżuterię w pełni odpowiadającą jego oczekiwaniom.
  5. Podnoszę swoje kwalifikacje i uważnie śledzę zmiany na rynku, dzięki czemu zawsze jestem „na topie”.